Farári

Mgr. Stanislav Pavúk

 

pavuk_stanislav Michalovce: 2012 – súčasnosť
narodený: 1974
kňazská vysviacka: 17.06.2000, Košice
primície: Stropkov

 

 

Mgr. Pavel Kaminský

 

kaminsky_pavel Michalovce: 2003 – 2012
narodený: 1956
kňazská vysviacka: 15.06.1980, Banská Bystrica
primície: Nižná Šebastová

 

 

Meno a priezvisko Roky pôsobenia
JCLic. František Dudo 1. júl 1990 – jún 2003
Ján Švec Bilý 1. marec 1985 – 29. jún 1990
Jozef Straka 17. apríl 1984 – 1. marec 1985
Ján Tokár 1952 – 16. marec 1984
Anton Székely 1946 – 1952
Anton Ďurčák 1945 – 1946
Dr. Alojz Ottó 1. október 1932 – 1945
Alexander Oppitz 1901 – 1932
Gejza Szentléleky 1873 – 1901
Pavol Dolinay 1832 – 1873
Štefan Dióssy 1830 – 1831
Jozef Podolinszky 1804 – 1829
Ján Kaňuch 1772 – 1803
Vavrinec Aulinger 1771 – 1772
Šimon Volohinszky 1760 – 1770
Ján Vidrai 1758 – 1760
Ján Jordan 1757 – 1758
Ján Horváth 1749 – 1757
Telegdy 1736 – 1749

© Farnosť Narodenia Panny Márie